• Z książką w dłoni :)

     • A tak Tydzień Bibliotek uczcili nasi nauczyciele Było domowe SPA, zajęcia czytelnicze, relaks w ogrodzie, bajka na dobranoc, czytanie e-booków...

     • Zasmakuj w bibliotece

     • Już kolejny miesiąc jesteśmy zmuszeni spędzać czas wyłącznie w domu. To czas na naukę, gry, zabawy, ale warto także sięgnąć po ciekawą książkę. Jest do tego dobra okazja, bo dziś obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tegoroczne hasło tego swieta to "Zasmakuj w bibliotece". Od 6 maja otwarte są już biblioteki publiczne, a bibliotekarze, mimo epidemii, starają się ułatwić czytelnikom korzystanie ze zbiorów książek. W podanych linkach znajdziecie informacje, jak bezpiecznie wypożyczyć interesującą Was lekturę.

      https://biblioteka.ilawa.pl

      http://www.biblioteka-susz.pl

      Ponadto, jeżeli nie macie możliwości aby osobiście wypożyczyć książki, co miesiąc Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie oraz Miejska Biblioteka w Suszu udostępniają dla swoich czytelników bezpłatne kody dostępu do platformy Legimi. Jest to nic innego, jak jedna wielka internetowa biblioteka, z której śmiało można korzystać pobierając na swój telefon (lub tablet, lub czytnik) książki w formie e-booka!

      Więcej o platformie i dostępie do niej znajdziecie pod adresem http://biblioteka-susz.pl/index.php/legimi

      Książki w dłoń! Czytamy!