• STR

• Szkoła ma służyć pomocą w wychowaniu młodego człowieka w duchu wartości  oraz kształcić umiejętności intelektualne  i sprawność fizyczną.
          Nasza szkoła będąc ważną częścią środowiska lokalnego pragnie być ogniskiem wiedzy, wartości i ideałów bliskich ludziom, którzy tworzą tę społeczność.
          Pragniemy kształcić charakter i rozwijać umiejętności młodych ludzi, budzić w nich ukryte talenty, pobudzać do różnych inicjatyw nie odrywając ich od korzeni z których wyrośli.

Kładziemy nacisk na szacunek dla historii i kultywowanie tradycji regionalnych oraz poznawanie przeszłości terenu, na którym usytuowana jest szkoła. Naszym celem jest również zwrócenie uwagi uczniów na problemy środowiska naturalnego i ekologii i ochrony środowiska.

Zależy nam, aby nasze dzieci były zdrowe, aktywne i radosne, dlatego sporo czasu poświęcamy na zajęcia rekreacyjno - sportowe.

• Szkoła Podstawowa w Piotrkowie
      • szkolapiotrkowo@wp.pl
      • magda.chalinska@interia.pl
      • 55-2786-416