• Dzień Edukacji Narodowej

• 16 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.Gośćmi honorowymi uroczystości byli Burmistrz Miasta Susz Pan Krzysztof Pietrzykowski,Radny Miasta Susz Pan Bogdan Dziki, emerytowani nauczyciele : Małgorzata Dziczek, Bernadeta Kubicka, Joanna Kapuścińska oraz licznie przybyli rodzice uczniów.

Po powitaniu przez przewodniczącego samorzadu uczniowskiego,glos zabrała Pani dyrektor Anna Salamonik i złożyła wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia jednocześnie nie zapominając o swoich uczniach. Do życzeń przyłączyli sie przybyli goście. By uczcić Święto Edukacji,uczniowie klas VII i VIII przygotowali dla swych nauczycieli humorystyczny program artystyczny, który spotkał sie z żywą reakcja ze strony publiczności.Bohaterami dalszej części uroczystości byli uczniowie klasy I, którzy tego dnia, tuż po złożonej przysiędze, włączeni zostali w poczet braci szkolnej. Ten dzien obfitował w podziękowania, kwiaty a nie zabrakło i wzruszeń.Za tak piękną uroczystość serdeczne podziękowania płyną dla Pani Marty Iwaniuch oraz Pani Pauliny Korwek.

Dnia 09.10.2018 r. w naszej szkole odbył się "DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA". 🥔 Uczniowie poznali historię ziemniaka; tworzyli stępelki, figurki z ziemniaków oraz przygotowywali sałatki oraz soki których każdy mógł skosztować :)

• Masowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Iławskiego

• Dnia 26.09.2018 r. w Suszu odbyły się Masowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Iławskiego. Reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na 6 miejscu w klasyfikacji drużynowej. Debiutant Adam Kozak zajął 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej.Większość zawodników zajęło miejsca w pierwszej dwudziestce. Gratulujemy wszytskim dobrych wyników!

• Festiwal nauki

• 25 września 2018 roku mieliśmy w szkole niezwykłych gości z Fundacji Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera, którzy prowadzili zajęcia i warsztaty w ramach Festiwalu Nauki.Serdecznie dziękujemy