• Indywidualne biegi przełajowe szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych

• Nasi uczniowie 8 października reprezentowali naszą szkołę na "Indywidulanych biegach przełajowych szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych". W pierwszej dziesiątce w swojej kategorii wiekowej znalezła się Alicja Staniec i Tomasz Kozibski, tym samym zakwalifikowali się na dalszy etap wojewódzki. Dla wszystkich był to ciężki start ponieważ zawody cieszą się dużą popularnością i dzięki temu była duża frekwencja startujących.Debiutantom życzymy dalszych sukcesów i wiary w swoje możliwości!Skład reprezentacji : Aleksander Bielewski, Kuba Szymański, Adam Kozak, Alicja Staniec, Maa Bielewska, Sebastian Staniec, Martyn Szymański, Igor Goryński, Tomasz Kozibski.

• Jak co roku w naszej szkole odbył się "Dzień pieczonego ziemniaka". Najmłodsi stworzyli postaci z ziemniaków oraz jesienne koszyki pełne witamin. Dzieci z klas IV - VIII przygotowały występy artystyczne stworzone przy pomocy wychowawców. Później każda klasa przygotowała dania z wykorzystaniem ziemniaków i z darów jesieni

• Sukcesy w krasomówstwie

• roku ica klasy VIII,Kornelia Kotłowska,10 października wzięła udział w gminnym etapie Konkursu Krasomowczego im. Marii Zientary - Malewskiej.Miło nam poinformować,że Kornelia zajęła I miejsce w kategorii klas VII - VIII i będzie reprezentowała naszą szkołę na szczeblu powiatowym.Brawa dla Kornelii !!

• Dzień Przedszkolaka

• Kochane Przedszkolaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby codziennie spotkało Was coś miłego i ciekawego. Niech czas spędzony w przedszkolu upływa Wam na odkrywaniu świata i rozwijaniu licznych talentów. Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia a uśmiech niech zawsze gości na Waszych buziach.Pani Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Piotrkowie.

• Dzień rodziny

• Tuż przed końcem roku szkolnego w naszej szkole świętowany był dzień rodziny. Tego dnia na uczniów i rodziców czekała moc atrakcji!

• Wycieczka klas I-III

• Klasy I-III wraz z wychowawcami odwiedzili Iławę gdzie mile spędzili czas podczas przyrządzania własnoręcznie pizzy i tworzeniu mydełek

• Bal ósmoklasisty

• 13.06.2019 klasa VIII wraz z rodzicami w ramach pożegnania ze szkołą urządziła bal ósmoklasisty. Zabawa była przednia ale nie brakowało też ogromu wspomnień i łez wzruszenia

Życzymy powodzenia w dalszej edukacji!

• Dzień Sportu

• Dnia 10 czerwca w naszej szkole odbył się "Dzień sportu" podczas którego dzieci mogły spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach.

• Sukces naszego ucznia!

• Nasi uczniowie w tym roku szkolny uczestniczyli w cyklu spotkań w ramach CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH.

Jeden z naszych reprezentantów Tomasz Kozibski zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej w skoku w dal i w najbliższy weekend jedzie na ostatni etap zmagań tej imprezy sportowej.

Najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii zakwalifikowali się do Finału Ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzie się w Łodzi w dniach 14-16 czerwca.

Gratulujemy dużego osiągnięcia i trzymamy kciuki za najbliższe zmagania w Łodzi

• Obchody uchwalenia Konstytucji 3 maja

• Po raz kolejny w naszej szkole uczczono szczególnie ważne w dziejach Polski wydarzenie - uchwalenie Konstytucji 3. maja. Uczniowie klasy szóstej przygotowali na tę okazję krótką inscenizację, natomiast uczennice klasy ósmej zaprezentowały się w tańcu ze wstęgami. Całość podziwiali uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.

• Dzień Ziemi 2019

• Każdego roku obchodzimy w naszej szkole Dzień Ziemi. Także i w tym roku nasi uczniowie pod opieką swoich wychowawców wyszli ze szkoły, aby posprzątać teren z odpadów i śmieci. Po powrocie uczniowie wszystkich klas wzięli udział w Szkolnym Turnieju Ekologiczno- Sportowym, przygotowanym przez Panią Iwonę Kowalewską i Annę Rudol.

• Pierwszy Dzień Wiosny i "ucieczka" klasy VIII

• Pierwszego Dnia Wiosny nasi uczniowie wraz z przygotowaną przez klasę VII marzanną przepędzali z Piotrkowa resztki zimy. Pogoda dopisywała więc nie mogło zabraknąć małego poczęstunku.

Nie zapominając o Dniu Wagarowicza klasa VIII tego samego dnia postanowiła - oczywiście za zgodą Pani Dyrektor - uciec ze szkoły na... dni otwarte szkół średnich w Iławie! Na zdjęciu grzecznie pozują w iławskim "Żeromku"

• Warsztaty z pierwszej pomocy

• O tym jak uratować życie nasi uczniowie mogli dowiedzieć się w trakcie warsztatów zorganizowanych przez młodych ratowników z Iławy. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza zaowocuje w przyszłości.

• Wycieczka do kina

• O tym, że życie pieskie jest królewskie przekonały się dzieci z oddziałów przedszkolnych i klasy I, ponieważ 13 marca odwiedziły Kinoteatr „Pasja” w Iławie aby obejrzeć film pt. „Corgi psiak Królowej”.

Dzieciaki z zaciekawieniem obejrzały cały film o ukochanym psiaku Królowej Elżbiety, który musiał poradzić sobie w świecie zwykłych psów. Czy mu się udało? Tego nie zdradzimy!

Film dla małych i dużych dzieci, który naprawdę warto obejrzeć.

Dziękujemy panu Dominikowi Jaskulskiemu z ICK za oprowadzenie po pomieszczeniach kinowych, do których na co dzień kinomaniacy zaglądać nie mogą.

• Szkolny turniej tenisa stołowego

• W ostatnim czasie w naszej szkole rozegrano turniej w tenisa stołowego. Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli do ostatnich punków. Ostatecznie wygrał Piotr Szymański. Drugie miejsce przypadło dla Martyna Szymańskiego. Na trzecim miejscu uplasował się Kamil Rzepka.

Mamy nadzieję, że podczas kolejnych zawodów zgłoszeń zawodników będzie więcej!

• Z nauką za pan brat!

• Pokaz eksperymentów przygotowany przez uczniów biorących udział w " zajęciach z eksperymentowania", które odbywały się w naszej szkole, w ramach"Szkolnej Akademii Kompetencji" - projektu unijnego.